Válassza ki, milyen szolgáltatást keres!

120 település, közel 4000 szolgáltatóját találhatja meg nálunk.

Kezdje el beírni, vagy válassza ki a település és kategória nevet!

Bádogos bolt
Veresegyház
Válasszon szolgáltatót!

BÁDOGOS SZAKÜZLET

Bádogos bolt Veresegyház

2100 Gödöllő, Rigó u. 57. (Napsugár Étteremnél)
Telefon: 0036 30/738-6678

Nyitva tartás:
H-P:  7.00-17.00 h

Szombat-Vasárnap : SZÜNNAP

Mindent egy helyen  ami a bádogozáshoz szükséges!

Üzletünket 1999-ben nyitottuk. Az évek során több változáson mentünk keresztül, jelenleg KFT-ként üzemelünk. Nagy választékban forgalmazunk Galeco, Lindab, Prefa, Rheinzink, Trifa , Zambelli, horgany, horganyzott, alumínium, színes alumínium, vörösréz ereszcsatorna rendszereket, táblalemezeket, valamint tetőfedéshez használt szalaglemezeket és egyéb bádogozáshoz használt kiegészítő termékeket, szerszámokat. Rövid határidővel vállaljuk egyedi szegélylemezek, párkánylemezek, lemezfedéshez profilozott lemezek (sarnik) gyártását. Termékeink nagyrészt raktári készletről kedvező áron megvásárolható, ill. bármilyen bádogos terméket rövid határidővel beszerzünk. A sokéves szakmai tapasztalat alapján kizárólag kiváló minőségű termékeket forgalmazunk.

Szerettel várjuk minden kedves vásárlónkat!